Соціально-психологічний факультет > Анонси факультету > Міжнародна науково-практична конференція «Суспільні науки, полікультурність, інтернаціоналізація: світовий досвід і перспективи для України» (16-17.05.2019 р.)

Міжнародна науково-практична конференція

«Суспільні науки, полікультурність, інтернаціоналізація: світовий досвід і перспективи для України»

16-17 травня 2019 року

м. Переяслав-Хмельницький (Україна)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Суспільні науки, полікультурність, інтернаціоналізація: світовий досвід і перспективи для України», яка відбудеться 16–17 травня 2019 року.

Плануємо роботу за такими напрямами:

– актуальні проблеми розвитку суспільних наук у контексті глобалізаційних процесів;

– етнічна ідентифікація, державний суверенітет, інтернаціоналізація: філософські, історичні, соціокультурні, соціально-психологічні аспекти;

– виховання етнічної, соціальної й полікультурної компетентностей молоді в сучасних соціокультурних умовах інтернаціоналізації;

– функціонування міжнародних урядових і неурядових організацій в умовах викликів та загроз ХХІ ст.;

– філософські й соціокультурні аспекти етнополітичних процесів в Україні та світі в умовах політичної й культурної інтернаціоналізації;

– міжнародні й локальні конфлікти ХХІ ст.: національні, етнічні, культурні аспекти.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.