Кафедра психології і педагогіки дошкільної освіти взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

17-18 квітня 2019 року на базі Інституту проблем виховання НАПН України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дитяча гра та іграшка у просторі культури», в якій взяли активну участь викладачі кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти нашого університету – доктор педагогічних наук, професор Наталія Гавриш, кандидат педагогічних наук, доцент Любов Лохвицька, кандидат філософських наук, доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Тамара Андреєва та кандидат педагогічних наук, доцент Світлана  Дем’яненко.

У ході роботи учасники заслухали доповіді провідних науковців: завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктора педагогічних наук, професора Катерини Крутій; завідувача лабораторії розвитку дошкільника Інституту психології НАПН України, доктора психологічних наук, професора Тамари Піроженко; наукового співробітника відділу засобів навчання та обладнання Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олени Низковської.

Крім того, учасники долучилися до захоплюючих майстер-класів й ознайомилися з роботою Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського,  відвідали Музей іграшки.

У ході роботи конференції відбулася зустріч з членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреатом Всеукраїнських і Міжнародних виставок дерев’яної дитячої іграшки, майстром Сергієм Святним.

Прес-служба кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти

.