Сердечні слова вітань з нагоди Дня народження Лариси Олександрівни Калмикової

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Сердечні слова вітань з нагоди Дня народження Лариси Олександрівни Калмикової

Сьогодні, 28 травня 2019 року, День народження святкує доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Лариса Олександрівна Калмикова.

Шановна Ларисо Олександрівно!

Нехай Ваше життя завжди буде сповнене радістю, добрим сміхом і любов’ю. Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя. Бажаємо, щоб Ви завжди досягали найвищих результатів у всьому, ніколи не знали розчарувань.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

З повагою  професорсько-викладацький та студентський колективи університету