Сердечні слова вітань у День народження Тетяні Миколаївні Соловйовій

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Сердечні слова вітань у День народження Тетяні Миколаївні Соловйовій

Сьогодні, 5 червня 2019 року, свій день народження святкує кандидат історичних наук, доцент кафедри загальної історії, правознавства і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», чудова жінка та викладач Тетяна Соловйова.

Шановна Тетяно Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня народження від усіх своїх колег та студентів. Побажання наші щирі, хоч і не нові: великого людського щастя, величезної любові, бадьорості, завзяття і міцного здоров’я. Зичимо, щоб все це було постійно.

Успіхів вам у роботі і задоволення від неї такого ж, як і ми отримуємо від спілкування з вами!

З повагою колектив кафедри загальної історії, правознавства і методик навчання,
соціоісторичного факультету, професорсько-викладацький та студентський колективи університету