Щирі вітання з нагоди Дня народження Тетяни Василівни Кириченко

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Щирі вітання з нагоди Дня народження Тетяни Василівни Кириченко

Сьогодні, 13 червня 2019 року, День народження святкує кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Тетяна Кириченко.

Дорога Тетяно Василівно!

Бажаємо щоб Ваше життя завжди було наповнене радістю, добрим сміхом і любов’ю! Будьте безмежно щасливою кожну хвилину свого життя. Нехай у Вашій нелегкій, але такій потрібній роботі, завжди буде місце для творчості, натхнення, енергійності і завзяття. Зичимо завжди досягати тільки найвищих результатів у всьому і ніколи не знати розчарувань!

Нехай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює серце втіхою і натхненням, нехай завжди у Вас знаходяться сили і впевненість для підкорення нових вершин.

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету