Вітання з нагоди Дня народження Нінель Євгенівни Химич

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження Нінель Євгенівни Химич

Сьогодні, 15 червня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Нінель Химич.

Шановна Нінель Євгенівно!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду, будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

Нехай голова паморочиться тільки від надлишку захоплення, енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні посмішки Ваших рідних. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету