Щирі вітання з нагоди Дня народження Володимира Олександровича Сіропола

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Щирі вітання з нагоди Дня народження Володимира Олександровича Сіропола

Сьогодні, 8 червня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи кафедри загальної історії, правознавства і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Володимир Олександрович Сіропол.

Шановний Володимире Олександровичу!

У день Вашого народження із всією повнотою душі бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Нехай щоденно Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, а вашу оселю минають негаразди й непорозуміння.

Зичимо, щоб робота приносила лише радість, а Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету