Вітаємо з Днем народження Нелю Антонівну Перхайло

Соціально-психологічний факультет > Вітання > Вітаємо з Днем народження Нелю Антонівну Перхайло

Сьогодні, 4 березня 2020 року, день народження святкує кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи соціоісторичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Неля Перхайло.

Шановна Нелю Антонівно!

У цей привітний весняний день бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра! Хай кожен день повниться світлими відчуттями, гарним настроєм, задушевними зустрічами, щирим коханням! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя – у Ваше серце! З Днем народження Вас!

З повагою, колектив кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи