Соціально-психологічний факультет > Анонси кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти > На ІV Міжнародній науково-практичній конференції обговорять інноваційні технології в дошкільній освіті

Запрошуємо долучитися до ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в дошкільній освіті», яка відбудеться 20-21 квітня 2021 року на платформі Microsoft Teams.

Приєднатися до конференції Ви зможете за посиланням: https://cutt.ly/2vYHiwt.

Мета конференції – обговорення актуальних проблем розробки та впровадження інноваційних технологій розвитку, виховання і навчання в системі дошкільної освіти в контексті сучасних суспільних трансформацій, презентація доробку передових технологій, виокремлення сучасних тенденцій у реалізації інноваційних технологій в дошкільній освіті на всіх її рівнях.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Інноваційні технології в психології розвитку дитини дошкільного віку.
  2. Інноваційні технології психолінгвістичного розвитку дитини дошкільного віку.
  3. Інноваційні технології в дошкільній педагогіці (виховання і навчання дошкільника).
  4. Інноваційні технології методик дошкільної освіти.
  5. Інноваційні технології підготовки педагогічних фахівців дошкільного профілю в умовах зміни освітньої парадигми ЗВО.
  6. Інноваційні технології підвищення кваліфікації працівників дошкільної освіти.
  7. Інноваційні технології в дошкільній освіті зарубіжжя.
  8. Інноваційні технології та їх реалізація в умовах інтеграції України в європейський освітній простір.
  9. Інноваційні управлінські технології та технології менеджменту в системі дошкільної освіти.
  10. Інноваційні технології реалізації перспективності і наступності між дошкільною і початковою освітою.

Із програмою конференції Ви зможете ознайомитися тут.

Програма і збірник статей буде розміщено на сайті університету. Учасники Міжнародної інтернет-конференції отримають електронні сертифікати участі.

Прес-центр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти