Стартував конкурс наукових робіт з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне» серед учнів закладів загальної середньої освіти - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Анонси факультету > Стартував конкурс наукових робіт з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне» серед учнів закладів загальної середньої освіти

Наостанок року ми не могли залишити без приємних новин усіх учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів професійно-технічних училищ, які займаються науковими пошуками та цікавляться історією своєї Батьківщини. Запрошуємо їх до участі в конкурсі з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державнiсть: минуле та сучасне».

На конкурс слід подавати самостійно підготовлені наукові роботи, оформлені відповідно до зазначених вимог. Тут же можна ознайомитися із порядком проведення конкурсу, порядком оцінювання та визначення його учасників та подальших переможців.

Зверніть уваги, що до конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі (із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові конкурсанта, дати його народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, повної назви закладу загальної середньої освіти та назви конкурсної роботи).

Конкурсні роботи необхідно надіслати звичайним поштовим відправленням до 20 березня 2022 р. за адресою: Київська обл, Бориспільський район, місто Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, кафедра історії та культури України та спеціальних історичних дисциплін. Також конкурсну роботу слід продублювати на електронну пошту: istorii222@gmail.com

Інформацію про дату проведення підсумкової конференції буде неодмінно додатково повідомлено на нашому сайті.

Більше інформації за електронною адресою оргкомітету конкурсу istorii222@gmail.com або за телефонами (066)889 45 80 (Тарапон Оксана Анатоліївна) чи (066)177-61-68 (Потапенко Руслана Михайлівна).

Довідково. Ярослав Потапенко – український історик, доктор історичних наук, професор кафедри історії та культури України Університету Григорія Сковороди в Переяславі, учасник Революції гідності. За життя написав кілька книг, захистив дві дисертації, мав більше ста публікацій у наукових збірниках, писав публіцистику. З перших днів Революції Гідності був на Майдані, отримав поранення. Допомагав воїнам АТО, кілька разів їздив у зону бойових дій із волонтерами. Очолював ГО «Майдан Переяславщини». Займався спортом, зокрема, кікбоксінгом. Раптово помер 14 січня 2016 року.

Пресцентр кафедри історії та культури України і спеціальних історичних дисциплін