Рада стейкхолдерів освітньо-професійних програм «Середня освіта (Історія)» першого (бакалаврсьського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти

Стейкхолдери освітньо-професійної програми «Середня освіта (Історія)» першого (бакалаврсьського) рівня вищої освіти

Реєнт О.П.

Реєнт Олександр Петрович

голова групи, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу історії України XIX — початку XX ст. Інституту історії України НАН України, голова Національної спілки краєзнавців України.

Євтух М.Б.

Євтух Микола Борисович

доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

Чуян А.П.

Чуян Анатолій Павлович

директор Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Переяславської міської ради.

Попенко О.А.

Попенко Олександра Андріївна

студентка групи Із-1пм факультету історичної і соціально-психологічної освіти спеціальності 014. Середня освіта (Історія) Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Стейкхолдери освітньо-професійної програми «Середня освіта (Історія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Реєнт О.П.

Реєнт Олександр Петрович

Євтух М.Б.

Євтух Микола Борисович

доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.

Аронська Л.В.

Аронська Людмила Віталіївна

директор Дем’янецького Навчально-виховного об’єднання «Дем’янецька гімназія Переяславської міської ради».

Чудо О.В.

Чудо Олексій Вікторович

студент групи І-1пм факультету історичної і соціально-психологічної освіти спеціальності 014. Середня освіта (Історія) Університету Григорія Сковороди в Переяславі.