Кафедра філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Кафедра філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > home > Кафедри > Кафедра філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія
kafedra_sif-new6

Кафедра філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія є загальноуніверситетською, яка здійснює підготовку за третім (науковим) рівнем вищої освіти за спеціальністю 033 «Філософія» та забезпечує викладання філософських і соціально-гуманітарних дисциплін для підготовки студентів за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти всіх спеціальностей. З метою формування теоретичних та практичних знань, умінь та інших компетентностей у здобувачів вищої освіти, навчальний процес забезпечують 12 науково-педагогічних працівників, з яких 3 доктори філософських наук, 1 доктор історичних наук, 8 кандидатів філософських наук.

Першим і незмінним завідувачем кафедри філософії з дня її заснування по травень 2019 року був доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, повний кавалер ордена «За заслуги», Лауреат Міжнародної премії імені Григорія Сковороди Іван Петрович Стогній. З вересня 2019 року очолює кафедру кандидат філософських наук, доцент Харченко Лариса Миколаївна, яка поєднує викладацьку, організаційну та науково-дослідницьку діяльність з інноваційними підходами нової української школи.

Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання на високому науково-теоретичному і методичному рівні філософських і соціологічних дисциплін, провадить наукову діяльність у галузі філософії; підвищує професійний рівень, педагогічну майстерність; дотримується норм педагогічної етики, моралі, поважає гідність студентів, прищеплює їм любов до України; розвиває у студентів самостійність, ініціативу, творчі здібності; дотримується вимог законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», інших нормативних вимог у сфері здійснення освітньої діяльності, Статуту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет мені Григорія Сковороди», Положення про кафедру філософії імені професора І.П.Стогнія ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет мені Григорія Сковороди», Положення про навчально-методичне забезпечення навчальних дисциплін у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет мені Григорія Сковороди» тощо.

Кафедра філософії імені професора І. П. Стогнія творчо співпрацює з Інститутом філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, Інститутом вищої освіти НАПН України, Міжнародним космологічним товариством, факультетами й кафедрами вищих навчальних закладів України, Польщі, Чехії, Китаю, Німеччини, Туреччини та ін. на яких здійснюється підготовка філософів та фахівців інших спеціальностей соціально-філософського блоку. Викладачі кафедри є активними учасниками Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів та форумів.

КЕРІВНИЦТВО

Рик С.М.

Рик Сергій Миколайович

кандидат філософських наук, доцент

Завідувач кафедри філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія

Особистий профіль  »

ЗАСТУПНИКИ

Юхименко Н.Ф.

Юхименко Наталія Федорівна

кандидат філософських наук, доцент

Заступник з науково-дослідної та міжнародної діяльності

Особистий профіль  »

Харченко Л.М.

Харченко Лариса Миколаївна

кандидат філософських наук, доцент

Заступник з навчально-методичної та виробничої діяльності

Особистий профіль  »

Кравченко О.П.

Кравченко Олена Петрівна

кандидат філософських наук, доцент

Заступник завідувача кафедри з профорієнтаційної діяльності

Особистий профіль  »

СКЛАД

Полисаєв О.П.

Полисаєв
Олександр Павлович

доктор філософських наук, професор

Особистий профіль  »

Левченко Л.Ю.

Левченко Леся Юріївна

кандидат філософських наук, доцент

Особистий профіль  »

Левченко І.М.

Левченко Інна Миколаївна 

кандидат історичних наук, доцент

Особистий профіль  »

Рик М.С.

Рик Микола Сергійович

викладач

(за сумісництвом)

Особистий профіль  »

СТАРШИЙ ЛАБОРАНТ

Тютюнник Р.М.

Тютюнник Руслана Миколаївна

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. – Пт. – 830–1700
Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 3, каб. 323.

+38 (04567) 5-37-62

 philosophic.department@ukr.net

Facebook

Перейти до вмісту