Кафедра історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Кафедра історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > home > Кафедри > Кафедра історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін
kafedra_sif-new2

Як самостійний науковий підрозділ кафедра історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін функціонує з серпня 1993 р. і на сьогодні є однією з провідних загальноуніверситетських кафедр та досить потужним науковим історичним осередком, з власним досвідом наукової та освітньої діяльності.  Завідувачем кафедри в період 1993-2014 рр. був доктор історичних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України Коцур Віктор Петрович, а з 2015 р. – доктор історичних наук, професор  Молоткіна Валентина Костянтинівна.

Кафедра забезпечує викладання окремих предметів загальної та професійної підготовки на усіх факультетах університету. Крім того, кафедра, як випускова, забезпечує читання значної частини базових курсів та спеціальних дисциплін на факультеті історичної і соціально-психологічної освіти.

У процесі розвитку вищого навчального закладу відбувалася реорганізація та професійний ріст кафедри, зміцнення її наукового потенціалу. Якщо на 1993 р. із 8 її членів наукові ступені та вчені звання мали лише 3, то на 2001 р. за якісним показником кафедра вийшла на 73,7 % захищеності, на 2003 р., відповідно до статуту університету, захищеність на кафедрі склала 80 %; станом на 2020 р. – 95 %.

З метою покращення якості навчального процесу, розвитку пізнавальної діяльності студентів, колектив кафедри впроваджує сучасні методи активізації їх навчальної діяльності, використовуючи інтерактивні методи на сучасні інформаційні технології.

КЕРІВНИЦТВО

Молоткіна В.К,

Молоткіна Валентина Костянтинівна

доктор історичних наук, професор

Завідувач кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін

ЗАСТУПНИКИ

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 2, каб. 222.

+38 (04567) 5-17-13

istorii222@gmail.com